راه حل هوش تجاری برای مدیریت ارشد سازمان (BI & Top Management)

راه حل هوش تجاری برای مدیریت ارشد سازمان (BI & Top Management)

انگیزه اجرا Courage to Act

اکنون زمان انقلاب در مدیریت سازمان شماست: هنگامی که تغییر مرتبط با مؤلفه‌های پایدار موجود در سازمان باشد، کیفیت داده‌ها و عرضه آنها در قالب اطلاعات به مدیریت ارشد است که کیفیت تصمیمات را تضمین می‌نماید.

این وظیفه شماست که بعنوان یک مدیر اجرایی، عملکرد سازمان را رهگیری نموده و مسیر حرکت آن را مشخص نمایید. سیستم هوش تجاری برای شما مدیریت ارشد، داده‌ها را شفاف نموده و عوامل کلیدی جهت اتخاذ تصمیمات سریع و هوشمند را بصورت بروز و بلحظه در اختیارتان قرار می‌دهد. با دانشی که با استفاده از هوش تجاری بدست خواهید آورد، می‌توانید نقاط تغییر را شناسایی کرده و خود را با آنها تطبیق دهید.

یک سازمان مبتنی بر داده و اطلاعات ایجاد کنید:

گزارشات ثابت و صفحات گسترده دستی تنها هزینه زمان دارند و خروجی مناسبی را در اختیار شما قرار نمی‌دهند. هوش تجاری این قابلیت را دارد که امکان شفافیت داده در سازمان را ایجاد نموده و به شما امکان می‌دهد تا بطور بهینه از داده‌های سازمان در قالبی پویا و انعطاف‌پذیر استفاده نمایید. قادر هستید تا تمامی داده‌های متعلق به تمامی واحدهایی سازمانی مانند فروش، بازاریابی، مالی و عملیاتی را به یکدیگر متصل نموده و مطمئن شوید که هر یک از مدیران اجرایی سازمان داده‌هایی مشابه و با کیفیت و بروز و بلحظه جهت مدیریت اثربخش و کارآمد خود در اختیار دارند:

* روندها را شناسایی کنید تا تأثیر آنها بر تصمیمات خود را ملاحظه نموده و مبتنی بر آن اطلاعات بروز، استراتژی خود را مشخص نمایید.

* با استفاده از عوامل کلیدی سازمان که از منابع داده‌ای مختلف سازمان در اختیار شما قرار گرفته‌اند از تصمیمات خود پشتیبانی نمایید.

* از داشبوردهای مدیریتی سیستم بهره‌گیری کنید و جهت بررسی چرایی هر یک از آنها با چند کلیک به درون داده‌های مرتبط با عوامل کلیدی سازمان در داشبورد، به درون داده‌ها نفوذ کنید.

* در ارتباط با هر یک از فرآیندهای سازمان خود، از گزارشات خودکار سیستم استفاده نمایید و نتیجه تحلیل خود را به راحتی در اختیار سایر مدیران اجرایی سازمان قرار دهید.

* با استفاده از هوش تجاری، سازمان خود را به سازمانی مبتنی بر داده و اطلاعات تبدیل کرده و مزیت رقابتی کسب کنید.

* دیگر زمان ارزشمند خود را صرف جمع‌آوری داده‌ها و اعتباردهی به آنها نکرده و تصمیمات سریعتر و بهینه اتخاذ کنید.

آیا سازمان شما اجازه می دهد تا درآمدهای آن از منافذ سازمان خارج شوند؟

می توانید یکی از سیستم های هوش تجاری بهینه که توسط سازمان گارتنر و بارک در رسته برترین های جهان قرار گرفته، استفاده کنید تا سازمان شما به نقطه بهینه عملکرد و مزیت رقابتی دست یابد. اکنون زمان آنست تا استراتژی های مدیریتی خود را با استفاده از ابزاری قدرتمند به ملاحظات مصور تبدیل نموده و از برترین های صنعت خود باشید. هوش تجاری به شما اطمینان می دهد که به تمامی داده های سازمان در قالبی صحیح و بصورت بروز و بلحظه دسترسی داشته باشید. تفاوتی ندارد که این داده ها حجیم باشد و یا کوچک.

انتشار مطلب فوق، با ذکر منبع بلامانع می باشد.

راه حل هوش تجاری برای مدیریت ارشد سازمان (BI & Top Management)