راه حل هوش تجاری برای صنایع تولیدی (BI & Manufacturing)

راه حل هوش تجاری برای صنایع تولیدی (BI & Manufacturing)

یک کسب و کار تولیدی برای پیشرفت مستمر و بهینه به لیستی جامع از اطلاعات نیاز دارد تا بر اساس آن از یک سو داده های عرضه کنندگان تا مشتریان خود و از سوی دیگر داده های امکانات تولید تا پرسنل خود را در اختیار داشته باشد. تنها یک سیستم یکپارچه هوش تجاری می تواند بصورت بلحظه و بروز لیست اطلاعات مذکور را در اختیار مدیران و کارشناسان سازمان قرار دهد.

مدیریت کردن چالش های جهانی

حتی کوچکترین سازمان ها با رقابت هایی که در قالب مقیاس جهانی مطرح است، روبرو می شوند. این مهم ایجاب می کند تا همواره با نگاهی به آینده مدیریت سازمان را در پیش گیرند. ایجاد یک سازمان چابک که قادر است به سرعت خود را با تغییرات محیطی و بازار هماهنگ سازد یک امر حیاتی در کسب و کارهای امروزی است. تنها ابزار مدیریتی که می تواند سازمان را در شکلگیری و پشتیبانی یک سازمان چابک (Business Agility) یاری رساند، یک سیستم هوش تجاری اثربخش و کارآمد است.

نوآوری

حتماً تاکنون این عبارت را شنیده اید که “نوآوری کنید یا حذف شوید”. این عبارت در دنیای امروز بیشتر از همیشه کاربرد دارد. ازین رو لازم است تا پرسنل کلیدی خود را از انجام فعالیت های زمانبر فارغ ساخته و به آنها اجازه دهید تا در فرآیندهای کسب و کار و محصولات شما نوآوری ایجاد کنند و سایر مسئولیت ها را به سیستم هوش تجاری بسپارند تا در قالب اطلاعات بلحظه و بروز شما را در انجام تحلیل ها، گزارشات، داشبوردهای مدیریتی و داده کاوی یاری رساند.

بینش بلحظه

وقتی لازم است تا با مشکلی که در حوزه تولید در سازمان شما اتفاق افتاده روبرو شوید، مدت زمان عکس العمل، مؤلفه ای حیاتی بشمار می رود. چابکی کسب و کار یا Business Agility به معنای مصورسازی قدرتمند داده های کلیدی سازمان یا به عبارت دیگر دغدغه های مدیریتی سازمان است که بهمراه هشدارهای بلحظه و بروز در دسترس شما قرار می گیرد. هشدارهای خودکار سیستم هوش تجاری هنگام ایجاد انحراف در این دغدغه ها، بلافاصله به شما اطلاع می دهد تا عکس العمل مناسب را اتخاذ کنید.

دغدغه های کیفیت

کیفیت شاه کلیدی برای هر سازمان است. چه کیفیت در حوزه نیروهای انسانی باشد، چه در مورد محصولات و خدمات باشد، و یا چه کیفیت در حوزه شهرت سازمان، بهر شکل برای سازمان حائز اهمیت فراوان است.

به همین اندازه کیفیت داده نیز حائز اهمیت است. تجربه ما نشان داده که یکی از رایجترین مشکلات در سازمان های امروز، اتخاذ تصمیم بر اساس داده های نامناسب سازمان است. جالب اینجاست که مدیران سازمان ها حتی ازین موضوع آگاهی نیز ندارند. سیستم هوش تجاری سازمان را در حوزه کیفیت تصمیم گیری در مسیر صحیح خود قرار داده و به شما اطمینان می دهد که بر اساس داده های قابل اعتماد، اتخاذ تصمیم نمایید.

تولید هوشمندانه

با استفاده از ابزار مناسب هوش تجاری می توانید از تلاش های خود نتیجه مناسبی گرفته و میزان مرجوعی ها و ضایعات خود را در مرور زمان بطور قابل ملاحظه ای کاهش دهید. با استفاده از قابلیت هوشمند Sentinel در هوش تجاری می توانید هشدارهایی را در واحد تولید ایجاد کنید تا هنگامی که یک شاخص کلیدی عملکرد (KPI) از میزان از پیش تعریف شده خود عدول کرد، بلافاصله آگاه شوید.

انتشار مطلب فوق، با ذکر منبع بلامانع می باشد.

راه حل هوش تجاری برای صنایع تولیدی (BI & Manufacturing)