قابلیت موبایل در سیستم هوش تجاری (Mobile BI)

قابلیت موبایل در سیستم هوش تجاری (Mobile BI)

بسیاری از سیستم های هوش تجاری موجود و برتر دنیا امکان مشاهده داشبوردهای مدیریتی روی موبایل را فراهم می کنند. این سیستم ها بسیاری از قابلیت های تحلیل سیستم دسکتاپ خود را نیز روی موبایل در اختیار شما قرار می دهد.

قابلیت نفوذ به درون روی موبایل هوشمند شما  

با استفاده از هوش تجاری موبایل قادر هستید تا روی داشبوردهای مدیریتی و تحلیل های خود به درون داده ها نفوذ کرده و از جزئیات رفتار داده ها و چرایی آنان نیز آگاه گردید.

 اطلاعات روی موبایل هوشمند شما  

دقیقا همانند وقتیکه از سیستم هوش تجاری روی رایانه دسکتاپ خود استفاده می کنید، می توانید در تحلیل ها و داشبوردهایی که روی موبایل هوشمند شما نیز موجود است از قابلیت مختلف سیستم مانند افزودن و یا تغییر ضوابط مختلف جهت فیلتر نمودن داده های تحلیلی بهره بگیرید.

اطلاعات روی همه موبایل های هوشمند

مهم نیست که از کدام موبایل هوشمند و چه سیستم عاملی روی آن استفاده می کنید. با هوش تجاری موبایل می توانید داشبوردها، تحلیل ها و شاخص های کلیدی عملکرد خود را روی Windows Phone, Apple iOS و Android در اختیار داشته باشید.

 مامورین هشدار روی هوش تجاری موبایل  

هنگامیکه مامور هوشمند سیستم، انحرافی را در داده های حیاتی سازمان پیدا کند، آنرا در بخش هشدارها قرار می دهد و شما را روی موبایل هوشمندتان آگاه می سازد. کافی است تا روی آن کلیک نمایید تا تحلیل مربوط به آن هشدار را باز کند و شما را در جریان چه و چرایی هشدار قرار دهد. در هوش تجاری موبایل هم قادر هستید تا در چرخه تصمیم از مشاهده Observation تا جهت گیری یا Orientation و سپس به تصمیم یا Decision و در نهایت به عمل یا Action حرکت کنید.

 تسهیم دانش با سایر همکاران در سازمان  

تحلیل های خود را روی هوش تجاری موبایل، بطور بلحظه با سایر همکاران خود تسهیم نمایید تا همکارانی که لازم است در حوزه عمل اقدام لازم را در مورد داده ها به اجرا گذارند، مطلع شوند. خرید تیشرت برنامه نویسی. با این روش از آن دسته از مدیران و کارشناسان سازمان خواهید بود که همیشه در هنگام تحلیل و عمل در صحنه حضور دارند.

 امنیت داده ها در هوش تجاری موبایل

نگران امنیت داده ها روی هوش تجاری موبایل نباشید، زیرا داده ها روی موبایل هوشمند شما ذخیره نمی شود، بلکه روی سرور سازمان شما ذخیره سازی می گردند. علاوه بر این ورود به محیط سیستم نیاز به Secure Login دارد که به خودی خود امنیت را ایجاد می نماید.

انتشار مطلب فوق، با ذکر منبع بلامانع می باشد.

قابلیت موبایل در سیستم هوش تجاری (Mobile BI)