قابلیت داشبوردهای مدیریتی در سیستم هوش تجاری (BI Dashboards)

قابلیت داشبوردهای مدیریتی در سیستم هوش تجاری (BI Dashboards)

تعالی عملیاتی در سازمان بمعنای رهگیری و پایش مستمر شاخص های کلیدی عملکرد است. داشبوردهای مدیریتی در حقیقت مدیران و کارشناسان سازمان را در این پایش که مبتنی بر کارت امتیاز متوازن یا Balanced Score Card در سطح استراتژیک سازمان طراحی می شود، یاری می رساند.

دسترسی بلحظه و نتایج بروز

به داشبوردهای مدیریتی سازمان با استفاده از تمامی ابزارهای خود مانند رایانه دسکتاپ و موبایل های هوشمند دسترسی داشته و نتایج عملکردی سازمان را با داده های بروز و بلحظه رهگیری نمایید. با افزودن ضابطه های فراگیر به سیستم هوش تجاری که در حقیقت فیلتر کردن داده ها با چند کلیک ساده می باشد، داشبوردهای خودکار را مورد استفاده قرار دهید تا بدانید هریک از واحدهای سازمانی و یا حتی افراد سازمان در دستیابی به اهداف عملکردی سازمان، چگونه پیش می روند.

با اشاره انگشت خود به پاسخ های حیاتی که نیاز دارید دست پیدا کنید

داشبوردهای مدیریتی شما را در رهگیری اهداف عملکردی سازمان یاری می رسانند. پس از دراختیار داشتن داشبورد مدیریتی خود می توانید با کلیک روی هریک از اعداد ارائه شده در قالب گیج های داشبورد، به تحلیل های بیشتر در مورد آن شاخص کلیدی عملکرد توسط سیستم ارجاع داده شوید. اگر تحلیلی را برای آن شاخص که رویش کلیک کرده اید در سیستم ذخیره داشته باشید، سیستم آن تحلیل مربوطه را باز می کند و در غیر اینصورت، سیستم خودش اقدام به ساختن تحلیل در همان لحظه و ارائه آن به شما می نماید.

تعالی را در سازمان ترویج کنید

سازمان های بسیاری در سراسر دنیا که از سیستم هوش تجاری استفاده می کنند، از قابلیت Storyboard این سیستم از داشبوردهای مدیریتی سازمان خود روی صفحه نمایش در جلسات سازمانی و هیات مدیره استفاده می کنند و از نمایش بلحظه و بروز داده های کلیدی سازمان در جمع کارشناسان و مدیران سازمان جهت تسهیم دانش بهره می برند.

تصویرسازی و مجسم سازی داده ها مسیر شما در سیستم هوش تجاری است

سیستم هوش تجاری امکانات زیادی در حوزه تصویر سازی و مجسم سازی داده ها ارائه می نماید. با حق انتخاب و سلیقه خود بسادگی و با چند کلیک همراه با لوگوی سازمانتان اقدام به تهیه داشبوردها از میان انواع متنوع انتخاب های داشبوردی بنمایید. نیازی نیست تا برای انجام این کار، دانش فناوری اطلاعات داشته باشید، زیرا شما در هریک از واحدهای سازمانی که باشید می توانید با چند کلیک اقدام به ساخت داشبوردهای مدیریتی کنید.

دسترسی به تمامی اطلاعات سازمانتان در هر زمان و مکانی که هستید

هر نوع کاربری که باشید: کاربر دسکتاپ، موبایل هوشمند، و یا وب تفاوتی برای سیستم هوش تجاری ندارد، زیرا سیستم خروجی نهایی را در قالب های مشابه برای تمامی این کاربران به سادگی میسر ساخته است. به عنوان مثال، یک داشبورد مدیریتی را روی پرتال و یا وبسایت سازمان، روی سیستم CRM و ERP موجود سازمان، قرار دهید و در هر زمان و مکان به آن دسترسی داشته باشید.

انتشار مطلب فوق، با ذکر منبع بلامانع می باشد.

قابلیت داشبوردهای مدیریتی در سیستم هوش تجاری (BI Dashboards)