هوش تجاری برای انواع کاربران نهایی

هوش تجاری برای انواع کاربران نهایی

بینش را به مدیران و کارشناسان سازمان عرضه کنید

یک سیستم هوش تجاری، اثربخش نخواهد بود اگر اطلاعات را به تمامی کاربرانی که در هر بستری به آن نیاز دارند، ارائه ننماید. سیستم هوش تجاری به کاربران مختلف سازمان با هر وسیله ای که می خواهند به آن متصل شوند اطمینان می دهد که قادر هستند از یک هوش تجاری بهینه استفاده نمایند.

کاربران ویندوزی یا وبی Windows or Web Clients

هوش تجاری به کاربران ویندوزی یا وبی سازمان امکان می دهد تا با آن ارتباط برقرار نمایند. آنان می توانند از تمامی قابلیت های سیستم مانند نفوذ به لایه های مختلف داده های سازمان استفاده نمایند. کاربران این حوزه ها را می توان به سه گروه اصلی تقسیم نمود که دسته ای می توانند داشبوردهای مدیریتی، تحلیل ها و گزارشات را تهیه و یا اصلاح نموده و در سازمان به اشتراک گذارند و دسته دیگر که نیاز به دسترسی به کارکردهای پیشرفته تر دارند. خرید تیشرت برنامه نویسی. دسته آخر نیز گروهی هستند که تنها می توانند تحلیل های ساخته شده را جهت اتخاذ تصمیم ملاحظه کرده و با تغییر در ضابطه های آن و یا نفوذ به درون داده های سازمان مورد استفاده قرار دهند. این دسته از کاربران امکان ایجاد تغییرات اساسی در خروجی سیستم را ندارند و در حقیقت انجام فعالیت های پیشرفته در کاربری سیستم، از نقش آنان در سازمان خارج است.

هوش تجاری موبایل

اگر پیوسته در حرکت و فعالیت خارج از سازمان خود هستید، در اینصورت نیاز به سیستم موبایل دارید. هشدارهای سیستم را به همراه تمامی خروجی های آن بمحض آنکه تغییرات ناگهانی در روندهای داده اتفاق می افتند، دریافت کنید تا اقدامات لازم و بموقع را انجام دهید. این ماژول برای انواع دستگاه های هوشمند همراه امکانپذیر است شامل ویندوز، آی او اس و اندروید.

انتشار مطلب فوق، با ذکر منبع بلامانع می باشد.

هوش تجاری برای انواع کاربران نهایی