قابلیت تسریع کننده استقرار هوش تجاری (BI Accelerator)

قابلیت تسریع کننده استقرار هوش تجاری (BI Accelerator)

قابلیت تسریع کننده استقرار هوش تجاری Accelerators در حقیقت بسته های از پیش تعریف شده ای می باشند که برای منابع داده ای متنوعی مورد استفاده قرار می گیرند. این بسته ها دربرگیرنده مکعب های داده استاندارد و همچنین گزارشات و تحلیل های آماده هستند که سرعت کار فنی را برای کاربران فنی و بخش مدیریتی و کارشناسی سازمان در تهیه مکعب های داده و همچنین تصمیم گیری در سطح کاربران غیر فنی سازمان را سرعت بخشیده و تسهیل می کنند.

نصب کرده و تحلیل کنید

در قابلیت های تسریع کننده استقرار فوق، یک فرایند نصب بصورت راهنمایی و در قالب یک واسط کاربری یکپارچه، در اختیار کاربر قرار می گیرد. بدین صورت که قابلیت بصورت هوشمند به سراغ سیستم های داده ای منبع سازمان رفته و راه حل نهایی را تهیه کرده و در اختیار قرار می دهد. البته کاربران نهایی قادر خواهند بود تا در این فرایند معیارها یا Measures و همچنین ابعاد یا Dimensions خود را در طول مسیر نصب و یا در آینده اضافه نمایند. در نتیجه سرعت استقرار سیستم از صفر تا صد آن با فرایندی آسانتر و سریعتر انجام گرفته و سازمان می تواند خروجی سیستم هوش تجاری را در مدت زمان استقرار بسیار کمتری لمس نموده و اقدام به تحلیل با سیستم نماید.

انبار داده خود را با سرعت و هزینه کمتری توسعه دهید

قابلیت های تسریع کننده استقرارسیستم هوش تجاری می توانند در صورت نیاز به توسعه یافتن و طراحی مجدد در سازمان بدلیل تغییر نیازمندی های سازمان که در آینده و به مرور زمان اتفاق می افتند نیز مورد استفاده قرار گیرند. با این قابلیت ها قادر هستید تا بطور مستمر معیارها، ابعاد، و همچنین معیارهای محاسبه ای خود را به منابع داده ای موجود و یا اضافه شده در مرور زمان به آنان، بیافزایید. در این صورت برای همیشه راه حل هوش تجاری بروزی در اختیار خواهید داشت بدون آنکه هزینه مضاعفی در طول زمان برای توسعه و بروز رسانی تکنولوژی هوش تجاری سازمان داشته باشید.

قابلیتی برای یکپارچه سازی منابع داده ای مختلف در سازمان

قدرت یک سیستم هوش تجاری اثربخش هنگامی به نقطه بهینه خود می رسد که بتوانید تحلیل های متنوع از چندین سیستم منبع داده ای موجود در سازمان بهره بگیرید. قابلیت تسریع کننده استقرار سیستم هوش تجاری این امکان را می دهد تا هر منبع داده ای در سازمان خود از منبع داده ای بودجه، فایل های اکسل و مانند آن گرفته تا CRM و ERP را بسادگی روی انبار داده سازمان یکپارچه سازی کرده و خروجی تصمیم و پیش بینی آینده سازمان را در اختیار داشته باشید.

 همچنان تمامی ویژگی های SQL در اختیارتان هستند 

قابلیت تسریع کننده استقرار سیستم هوش تجاری، تمامی ویژگی های سرعت و کارآمدی از مراحل فنی استقرار تا مراحل مدیریتی در ساخت تحلیل ها برای مدیران و کارشناسان سازمان را در اختیار شما قرار می دهد بدون آنکه شما کارشناس فنی را در استفاده از ویژگی های SQL محدود سازد. به بیان دیگر این قابلیت شما را محدود به استفاده از تکنولوژی ها نمی کند بلکه تنها مسیر راه شما در کار با انبار داده را با استفاده از Shortcut ها تسهیل می نماید تا بخصوص دغدغه مشکلاتی که در ارتباط با استقرار انبار داده با آنان روبرو خواهید شد را مرتفع نماید.

انتشار مطلب فوق، با ذکر منبع بلامانع می باشد.

قابلیت تسریع کننده استقرار هوش تجاری (BI Accelerator)