یکپارچه سازی سیستم هوش تجاری با مایکروسافت شرپوینت (BI & SharePoint)

یکپارچه سازی سیستم هوش تجاری با مایکروسافت شرپوینت (BI & SharePoint)

با استفاده از ماژول یکپارچه سازی با SharePoint، خروجی های سیستم هوش تجاری مانند داشبوردهای مدیریتی، تحلیل ها و گزارشات را روی شرپوینت مشاهده کنید.

این ماژول به شما امکان می دهد تا تمامی خروجی های سیستم هوش تجاری را روی شرپوینت مشاهده کنید که اینکار تنها با چند کلیک روی شرپوینت میسر می شود. با نصب این ماژول، جعبه ابزار سیستم را روی شرپوینت در اختیار خواهید داشت و با استفاده از آن به تمامی خروجی های سیستم هوش تجاری با همان قابلیت ها در محیط شرپوینت دست می یابید. سه روش برای دستیابی به این مهم وجود دارد:

1.  بخش وب فعال Active Web Part

با استفاده از این ماژول در شرپوینت، تمامی کارکردهای کاربر سیستم هوش تجاری مبتنی بر وب را به تمامی خروجی های آن روی شرپوینت هم میسر می سازید:

* اطلاعاتی که بطور مستمر بروز رسانی می شوند.

* هیچ محدودیتی وجود ندارد و تمامی ویژگی های هوش تجاری در آن محیط نیز در دسترس شماست.

* به تحلیل ها، گزارشات و داشبوردهای مدیریتی خود Drill کنید. از هشدارهای سیستم دقیقا همانند محیط سیستم هوش تجاری، در شرپوینت هم بهره بگیرید.

* لازم نیست تا فراتر از شرپوینت قدم بردارید تا به تصمیمات مبتنی بر اطلاعات در سیستم هوش تجاری دست یابید.

2. بخش وبی پویا Dynamic Web Part

با استفاده از این ماژول در شرپوینت، می توانید هریک از آبجکت های تحلیل موجود در تحلیل های ذخیره شده در سیستم هوش تجاری را در محیط شرپوینت فراخوانی کرده و اضافه نمایید. در این حالت داشبوردهای مدیریتی شخصی سازی شده در شرپوینت، گیجی خاص، یا جدول داده ای پویا را جهت ایجاد بینش در سازمان در اختیار شما قرار خواهد داد. در حقیقت:

* انعطاف پذیری بالا هنگام افزودن آبجکت های تحلیل.

* داده های آبجکت بصورت خودکار بروز رسانی می شوند.

* تمامی آبجکت ها و امنیت های اعمال شده، مستقیما از راه حل هوش تجاری شما گرفته می شود.

* با کلیک روی تحلیل منتقل شده به محیط شرپوینت، سیستم شما را به محیط سیستم هوش تجاری منتقل می کند و امکان کار روی آن تحلیل با تمامی ابزارهای موجود در سیستم را در اختیار شما قرار می دهد.

3. بخش وبی تصویری Snapshot Web Part

با استفاده از این ماژول در شرپوینت، بجای آنکه تمامی آبجکت های تحلیل را بصورت خودکار بروز رسانی نمایید، می توانید تنها تصویری از خروجی های سیستم هوش تجاری را روی شرپوینت در اختیار داشته باشید. در حقیقت:

* تصویر سازی ثابت از داده های سازمان.

* برای شرایطی که تنها نمایش چند آبجکت کلیدی و یا گزارش های ماهیانه مدنظر باشد، مناسب است.

انتشار مطلب فوق، با ذکر منبع بلامانع می باشد.

یکپارچه سازی سیستم هوش تجاری با مایکروسافت شرپوینت (BI & SharePoint)