گسترش سیستم هوش تجاری بر اساس سرور (BI Server)

گسترش سیستم هوش تجاری بر اساس سرور (BI Server)

سرور سیستم هوش تجارینقطه اتصال تمامی کاربران سازمان است و همه تنظیمات و مستندات سازمان در قالب داده و اطلاعات در آن قرار دارد که امکان مدیریت مرکزی و پشتیبان گیری در آن انجام می شود. برای سرور تفاوتی ندارد که کاربران نهایی با چه مکانیزمی به آن متصل می شوند، زیرا بر اساس تعاریف اولیه و نوع دسترسی، اطلاعات مشابه را در اختیار آنان قرار می دهد. اگر روی تحلیل ها و گزارشات شخصی که همان تحلیل های ساخته شده مدیران و کارشناسان سازمان می باشد تغییراتی از طریق ویندوز یا دسکتاپ آنان انجام شود، بلافاصله آن تغییرات بر روی هوش تجاری موبایل آنان منعکس می شود که اینکار را سرور سیستم هوش تجاری انجام می دهد.

سرور سیستم هوش تجاری تمامی بارگذاری های سنگین را مدیریت می نماید: از تولید گزارشات خودکار و نظارت بر عملکرد مامورین هوشمند گرفته تا تنظیمات مربوط به زمان.

مقیاس پذیری Scalability

در اکثر پروژه ها تنها یک سرور جهت گسترش سیستم هوش تجاری مورد نیاز خواهد بود. برای سازمان های بزرگ و یا پروژه هایی که نیازمند بارگذاری سنگین روی ساختار هوش تجاری مورد نیاز است به سادگی و با رویه ای استاندارد می توانید راه حل هوش تجاری خود را توسعه دهید. خرید تیشرت برنامه نویسی. سیستم هوش تجاری می تواند روی چندین سرور راه اندازی شده و یا از قدرت پردازش ابری بهره بگیرد بدون آنکه نگران بروز موردی خاص در آن باشید، زیرا رویه پیاده سازی آن تعریف شده و آسان است.

ساختار قیمتی مناسب و متنوع براساس ماژول های مورد نیاز سازمان

سیستم هوش تجاری این امکان را داده تا بر اساس توانایی سازمان و راه حل هوش تجاری که برای سازمان تعریف می گردد، قیمت نهایی مشخص گردد. سرور سیستم هوش تجاری در دو ویرایش Standard و Enterprise می باشد که هر یک از آنها با ماژول های خود به شما امکان می دهند تا بر اساس آنچه که حقیقتا استفاده خواهید کرد پرداخت را انجام دهید.

انتشار مطلب فوق، با ذکر منبع بلامانع می باشد.

گسترش سیستم هوش تجاری بر اساس سرور (BI Server)