کاربرد هوش تجاری در خرده فروشی (Retail)

کاربرد هوش تجاری در خرده فروشی (Retail)

سیستم هوش تجاری برای خرده فروشان در سراسر جهان دسترسی قدرتمند و آسانی را جهت استفاده از هوش تجاری و تحلیل انبوهی از داده‌های پیچیده فراهم می کند.

بدست آوردن بینش کارکردی در عملیات کسب و کار

کسب و کار خرده فروشی شما داده‌هایی را ایجاد می‌کند، اما آیا شما هیچ بینشی نسبت به آنها دارید؟ وقت آن است که از صفحات گستره بی پایان و گزارشات استاتیک خلاص شوید و نسل جدیدی از تحلیل های داده‌های تعاملی را بکار گیرید. تحلیل و مصورسازی داده‌های شما در یک مکان، منجر به درک جنبه های شخصی کسب و کار شما و نحوه‌‌ی کارکرد تمام بخش‌ها با یکدیگر می‌شود.

افزایش بهره وری در زنجیره تامین، موجودی، بازاریابی و فروش

با سیستم هوش تجاری می‌توانید داده‌های پیچیده را بدون نیاز به برنامه نویسی یا کدگذاری به اندازه‌های کوچکتر خرد کنید. کاربران کسب و کار می‌توانند این داده‌ها را به منظور کشف موانع و شناسایی استراتژی پیروزی در مورد محصول، فروشگاه یا سطح برندشان تحلیل کنند. کاهش هزینه‌ها و افزایش سود آوری، بدست آوردن اطلاعات مهم در زمان مناسب و عمل به آنها می‌تواند شما را یک قدم جلوتر از رقبایتان حرکت دهد.

شناسایی تغییر در گرایش و رفتار مشتریان

تحلیل طیف وسیعی از منابع داده‌ای متفاوت می‌تواند به شما آموزه های جدید و هیجان انگیزی در خصوص اینکه چطور مشتریان به مشوق‌ها، تبلیغات و شرایط خارجی (مانند آب و هوا) وا کنش نشان می‌دهند، ارائه دهد. سیستم هوش تجاری به شما اجازه می‌دهد تا به راحتی تحلیل و مصورسازی داده‌های بزرگ را جهت پیدا کردن الگوهایی در رفتار خرید مشتریان، جذب مشتریان بیشتر و افزایش حاشیه سود انجام دهید.

گزارش‌گیری خودکار و تحلیل داده‌ها برای کاربران کسب و کار

مدیران ارشد می‌توانند عملکردها و گزارشات ساخته شده را در هر زمان با استفاده از داشبوردهایی که می‌توانند در مرورگر یا اپلیکیشن موبایلشان در دسترس باشد پیگیری کنند. تحلیل‌گران کسب و کار می‌توانند به سطح عمیق‌تری از داده‌ها نفوذ کنند و در تمامی این موارد دخالت IT در حداقل ممکن است.

انتشار مطلب فوق، با ذکر منبع بلامانع می باشد.

کاربرد هوش تجاری در خرده فروشی (Retail)