کاربرد هوش تجاری در بازاریابی (Marketing)

کاربرد هوش تجاری در بازاریابی (Marketing)

سیستم هو ش تجاری شما را با تحلیل‌های موجود در وب، CRM و پلت فرم‌های تبلیغاتی مرتبط می سازد و به شما دید و بینشی کامل در خصوص داده‌هایتان ارائه می‌کند.

بررسی و تحلیل تمامی منابع داده های بازاریابی

آیا داده‌های گوناگون بازاریابی شما در سیستم‌ها و پلت فرم‌های متفاوت، بررسی انبوهی از کانال‌ها، ابزارها و کمپین‌ها را ممکن می‌سازد؟ با استفاده از سیستم هوش تجاری، تحلیل‌های بازاریابی از درون داده‌های حساب‌های شما اخذ می‌شود و به شما اجازه می‌دهد که تمامی منابع داده‌ای خود را برای بدست آوردن دانشی عمیق در خصوص نحوه رهبری فرصت‌ها و مشتریان بررسی کنید.

داشبوردهای بازاریابی خودکار برای آموزش ندیده ها

سیستم هوش تجاری به بازاریابان غیر فنی اجازه می‌دهد که تحلیل‌های پیچیده را با سهولتی بی‌نظیر انجام دهند .موتور داده ای این توانایی را به شما می‌دهد که کلان داده‌ها را از منابع چندگانه، بدون فناوری اطلاعات گسترده و یا منابع سخت افزاری بشکافید و به راحتی مدل‌های داده‌ای مد نظر خود را ایجاد کرده و بینش‌های جدیدی را از داده هایتان با استفاده از داشبوردهای بازاریابی که هر فردی توانایی درک آن را دارد کسب کنید.

به اشتراک گذاری گزارشات زیبا در چند دقیقه

با نرم افزار تحلیلی بازاریابی هوش تجاری، بطور باور نکردنی دانش را بین اعضای تیم‌ها و دپارتمان‌ها به اشتراک گذارید. داده‌های پیچیده را به داشبورده‌های تعاملی شسته و رفته تبدیل کنید و نتایج را از طریق هر مرورگر، اپلیکیشن موبایل یا گزارشاتی با فرمت pdf از طریق ارسال ایمیل‌های زمانبندی شده به اشتراک بگذارید.

درک چرخه کامل عمر رهبران و مشتریان

سیستم هوش تجاری برای بازاریابی به شما اجازه می‌دهد که تصویر کاملی از داده‌هایتان را ببینید یا اینکه به درون جزئیاتی از چشم اندازی خاص، از کسب تا حفظ آن چشم انداز نفوذ کنید

سرعت در تحلیل داده های موقت

سیستم هوش تجاری به ماورای مصورسازی می‌رود و بازاریابان و تحلیل‌گران بازاریابی را قادر می‌سازد تا تحلیل‌های عمیقی از منابع متنوع و متفاوتی ارائه کنند.

انتشار مطلب فوق، با ذکر منبع بلامانع می باشد.

کاربرد هوش تجاری در بازاریابی (Marketing)