قوانین اندیش سیستم

قوانین اندیش سیستم

قوانین وبسایت اندیش سیستم بعنوان نمادی ثبت شده نزد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور (مرکز مالکیت معنوی) به آدرس http://andishco.net

کاربر گرامی، توجه نمائید كه شروع تعامل شما با وب سایت اندیش سیستم به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده در ذیل می باشد:

 

الف. تمامی دوره های کوتاه مدت و بلند مدتی که در سایت اندیش سیستم جهت ثبت نام علاقمندان طراحی، تهیه، و ارائه گردیده اند، از قانون مالکیت معنوی پیروی کرده و تنها جهت استفاده کاربری که اقدام به خرید آن نموده است، ارائه گردیده اند.

ب. ثبت نام کنندگان در دوره های بند فوق (بند الف)، اجازه انتشار محتواهای چند رسانه ای آموزشی خریداری شده را در هیچ وبسایت و بستر دیگری را نداشته و انجام اینکار با پیگرد قانونی مبتنی بر قوانین جمهوری اسلامی ایران و مالکیت معنوی همراه خواهد بود.

ج. شرکت کنندگان در دوره های بند الف براساس زمانبندی های مشخص شده از سوی پشتیبانان اندیش سیستم که در زمان ثبت نام به آنان تخصیص داده می شوند، می توانند نسبت به رفع سوالات آموزشی خود از اساتید دوره اقدام نمایند.

د. اساتید دوره های فوق در زمان های تعریف شده از سوی اندیش سیستم، نسبت به پاسخگویی آنلاین سوالات دریافت شده از سوی پشتیبان دوره اقدام می نمایند و پشتیبان آن پاسخ ها را در اولین فرصت در ساعات کاری برای دانشپذیر مربوطه ارسال می نماید.

ه. بازخور اساتید نسبت به پروژه های دانشپذیران در روزهای تعریف شده هر هفته از طریق پشتیبان برای دانشپذیران ارسال می گردد. لذا لازم است تا دانشپذیران نسبت به ارسال پروژه های خود برای پشتیبان دوره در زمانبندی ای که در ابتدای ثبت نام برای آنان تعریف می شود، اهتمام ورزند.

و. دانشپذیران نمی توانند پس از ثبت نام در دوره های بند الف نسبت به انصراف از آن اقدام نمایند.

ز. تمامی دوره هایی که توسط اندیش سیستم برگزار می گردند، صرفا جنبه کاربردی دارند.

ح. دریافت گواهینامه های پایان دوره تنها منوط به اخذ حداقل 70% در نمره نهایی است و گواهینامه مربوطه حداکثر تا یک ماه پس از ارائه پروژه نهایی از سمت دانشپذیر صادر می گردد.

ط. دانشپذیران لازم است تا بسترهای فنی و تجهیزاتی لازم نرم افزاری و سخت افزاری جهت استفاده بهینه از دوره های بند الف را که توسط کارشناسان اندیش سیستم پیش از ثبت نام در دوره ها توضیح داده می شود، در اختیار داشته باشند.

ی. اندیش سیستم همکاری های لازم بمنظور ارائه کیفی از دیدگاه کاربردی در دوره های آموزشی بند الف را به داشنپذیران آن دوره ها ارائه خواهد نمود و برای درخواست های دانشپذیران گرامی خارج از موارد فوق، راهکارهای خاص ارائه خواهد داد.

ک. پس از پرداخت شهریه آنلاین دوره در وبسایت اندیش سیستم، لایسنس (نام کاربری و رمز عبور) دوره مربوطه به ایمیل دانشپذیران ارسال می گردد. از این رو لازم است تا دانشپذیران در حفظ و نگهداری لایسنس خود، اهتمام ورزند و در صورت بروز مشکل اندیش سیستم هیچگونه مسئولیتی نسبت به صدور مجدد آن نخواهد داشت.

ل. لازم است تا کاربران نسبت به ارائه ایمیل خود در زمان ثبت نام آنلاین در دوره ها دقت نمایند چراکه لایسنس به همان ایمیلی ارسال خواهد شد که آنان وارد می نمایند و اندیش سیستم در این ارتباط مسئولیتی نخواهد داشت.

م. پشتیبانان اندیش سیستم بمدت 30 روز بعد از دوره های بلندمدت و 10 روز پس از دوره های کوتاه مدت مسئول پاسخگویی مطالب آموزشی دوره های ثبت نام شده دانشپذیران هستند.

ن. لازم است تا دانشپذیران در بازه زمانی مشخص شده بعد از پایان دوره ها که در هنگام و یا مدت آموزش تعیین می گردد، نسبت به ارائه پروژه های نهایی خود برای پشتیبان اقدام نمایند. در صورتیکه این مدت از بازه تعریف شده بیشتر شود، این دسته از دانشپذیران مشمول هزینه های مربوط می شوند. 

س. کاربران و دانشپذیران می توانند شکایات احتمالی خود را به ایمیل اندیش سیستم که در صفحه "تماس با ما" ارائه گردیده است ارسال نمایند تا کارشناسان اندیش سیستم در صورت وارد بودن شکایت، نسبت به رسیدگی آنان اقدام نمایند.